Ranking kredytów hipotecznych – wrzesień 2017

Planując kredyt hipoteczny musimy liczyć się z tym, że będziemy spłacać go przez wiele lat. Warto dokładnie przeanalizować dostępne rozwiązania, tak aby wybrać ofertę najkorzystniejszą dla nas. Poniżej przedstawiony jest ranking kredytów hipotecznych – TOP 5 najlepszych kredytów hipotecznych (wrzesień 2017).

1. Na pierwsze miejscu znajduje się kredyt hipoteczny z PKO BP. Maksymalny okres kredytowania wynosi 35 lat. Kwota zaczerpniętego kredytu nie może przekraczać 90% wartości nieruchomości. Prowizja waha się od 0 do 3,5%. Wysokość marży uwarunkowana jest indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej. Na specjalną uwagę zasługuje fakt, że posiadacze ROR-u w PKO BP mają szansę na znacznie niższe odsetki. Ponadto, rodziny wielodzietne mogą liczyć na niższą marżę. Spłata kapitału może być zawieszona nawet na okres 3 lat (36 miesięcy). Jedną czwartą (25%) wartości kredytu możemy przeznaczyć na dowolnie wybrany przez nas cel.

2. Drugie miejsce w rankingu zajmuje kredyt hipoteczny w Banku Millenium. Podobnie jak w poprzednim przypadku, maksymalny okres kredytowania wynosi 35 lat, a kwota kredytu nie może przekraczać 90% wartości nieruchomości. Dużą zaletą jest prowizja 0% za udzielenie kredytu. Marża waha się w granicy 2,5-2,8%. Posiadacze konta osobistego i karty debetowej mogą liczyć na oprocentowanie niższe o 0,5pp. Ponadto, oferowane są wakacje kredytowe raz do roku.

3. Ciekawą ofertę posiada również ING Bank Śląski. Maksymalny okres kredytowania wynosi do 35 lat, natomiast kwota kredytu nie może przekraczać 80% wartości nieruchomości. Prowizja wynosi od 0 do 1,9 %. Sami decydujemy, czy wolimy niższą marżę, czy prowizję 0%.

4. Kolejne miejsce w rankingu zajmuje Raiffeisen Polbank. Maksymalny okres kredytowania wynosi 30 lat, a kwota kredytu nie może przekraczać 90% wartości nieruchomości. Prowizja wynosi 0% lub 2%. Na prowizję 0% mogą liczyć osoby, które wykupią ubezpieczenie na życie.

5. Zestawienie zamyka Eurobank, który oferuje kredyt do 30 lat. Maksymalna jego wysokość nie może przekraczać 90% wartości nieruchomości. Istnieje możliwość uzyskania dodatkowych środków na remont, a także wakacje kredytowe (nie częściej niż raz do roku).

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel
Twoja ocena: brak
Ocena: 0 - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *