Ranking kredytów hipotecznych (luty 2019)

Kredyt hipoteczny to poważna decyzja. Właśnie dlatego warto znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Poniżej przedstawiam porównanie kredytów luty 2019.

1. Kredyt hipoteczny w PKO BP – maksymalny okres kredytowania wynosi 35 lat. Maksymalna wysokość kredytu to 90% wartości nieruchomości. Oprocentowanie jest równe 0,00 – 3,50 %. Marża określana jest w sposób indywidualny.

2. Kredyt hipoteczny w Bank Pekao SA – maksymalny okres kredytowania to lat. Wartość kredytu nie może przekraczać 90% wartości nieruchomości. Minimalna prowizja to 1,15%. Marża zaczyna się od 1,7%.

3. Kredyt hipoteczny w Citi Handlowym – okres kredytowania może wynosić maksymalnie 30 lat. Maksymalna wartość kredytu to 80% wartości nieruchomości. Prowizja wynosi od 0,00 – 4,00 %. Marża ustalana jest w sposób indywidualny.

4. Kredyt hipoteczny w Notus Finanse – maksymalny okres kredytowania to 35 lat. Wysokość kredytu nie może przekraczać 90% wartości nieruchomości. Prowizja i marża ustalane są w sposób indywidualny.

5. Kredyt hipoteczny w Extander Bank – okres kredytowania wynosi maksymalnie 35 lat. Kwota kredytu nie może przekraczać 90% wartości nieruchomości. Prowizję i marżę ustala się w sposób indywidualny.

6. Kredyt hipoteczny w Open Finance – maksymalny okres kredytowania to 35 lat. Wysokość kredytu nie może przekraczać 90% wartości nieruchomości. Prowizja wynosi 0,00%. Marża ustalana indywidualnie.

7. Kredyt hipoteczny w Allior Bank – maksymalny okres kredytowania to 35 lat. Wysokość kredytu nie może przekraczać 80% wartości nieruchomości. Prowizja banku wynosi od 2,00 – 5,00 %. Promocyjna marża wynosi 1,99%.

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel
Twoja ocena: brak
Ocena: 5 - 1 głos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *