Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Jak co roku instytucje finansowe przygotowały dla stałych i nowych klientów atrakcyjne produkty kredytowe. Poniższy ranking kredytów hipotecznych przedstawia pięć najbardziej interesujących i opłacalnych rozwiązań dla osób, które szukają najlepszego sposobu na korzystne warunki sfinansowania nieruchomości.

1. PKO BP – Kredyt hipoteczny

Maksymalny okres kredytowania w PKO BP wynosi aż 35 lat. Bank zapewnia pożyczkę w wysokości 90% wartości finansowanej nieruchomości. Prowizje wahają się od 0,00% do 3,50%. Marże ustalane są indywidualnie, na podstawie zdolności kredytowej klienta. Osoby dysponujące w PKO BP ROR-em, mogą liczyć na jeszcze korzystniejsze warunki umowy zawieranej przy zaciąganiu kredytu.

2. Bank Millenium – Kredyt hipoteczny

Okres kredytowania wynosi aż 35 lat. Bank pokrywa 90% wartości nieruchomości. Zaletą oferty jest brak prowizji i niska marża – od ok. 2,50% do 2,80%. To nawet 0,5% mniej, niż w przypadku marż standardowych. Dodatkową zaletą jest zerowa prowizja banku przy wcześniejszej spłacie zadłużenia przez kredytobiorcę.

3. Alior Bank – Kredyt hipoteczny

Całkowity okres kredytowania wynosi 30 lat. Promocyjna marża już od 2,49% i możliwość szybkiego uzyskania decyzji kredytowej. Klientom przysługuje także opcja zawieszenia spłaty kapitału przez 6 miesięcy w roku. Zaleta jest również niewysoka prowizja, w wysokości od 2,00% do 5,00%.

4. ING Bank Śląski – Kredyt hipoteczny

Maksymalny okres kredytowania wynosi 35 lat. Klienci mogą liczyć na bezpłatną pomoc doradcy i bardzo szeroki zakres kredytowania. Niska prowizja (1.90%) i marża banku (2.1%) do dodatkowe zalety przygotowane przez ING Bank Śląski.

5. Bank Citi Handlowy – Kredyt hipoteczny

Całkowity okres kredytowania wynosi maksymalnie 30 lat. Do plusów oferty zaliczyć można bezpłatną wycenę nieruchomości oraz brak ubezpieczeń dodatkowych. Pomoc przy składaniu wniosku o wpis hipoteki do Księgi Wieczystej oraz innych formalnościach jest niestety płatna. Warunki wymagają regularnych wpływów od 5 000 zł netto.

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel
Twoja ocena: brak
Ocena: 5 - 1 głos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *